Наши партнеры

Научно-техническое общество машиностроителей Одесское областное правление

Харківське обласне науково-технічне товариство комунального господарства та побутового обслуговування

Популярное
  • Яндекс.Метрика
Engineering Card

 

 

 

EngineerING Card

 

 

 


 

 


 

Розвиваючи ідею сертифікації інженерів, FEANI ініціювала більш масовий (чим EUR ING) проект «Європейський паспорт інженера». Мета проекту - уніфікувати вимоги до працюючих інженерів всередині Євросоюзу (аналогічно єдиним вимогам Болонської системи для вищої освіти). У паспорт інженера вносяться дані про:


а) «гарну» технічну освіту;

б) досвід роботи;

в) курсах підвищення кваліфікації.


Перший етап проекту реалізується вже сьогодні: інженерні союзи з 9 країн отримали «мандат на впровадження» від своїх урядів. Крім «корочок», які отримує кожен володар Європейського паспорта інженера, його дані вносяться до реєстру FEANI, який знаходиться в Брюсселі. Таким чином, вже почала формуватися загальноєвропейська база. Другий етап згідно з директивою Єврокомісії почнеться в 2017 році, коли Європейський паспорт інженера стане не тільки національним, а й загальноєвропейським офіційним документом.


СНІО України закінчує виконання формальних вимог щодо участі в проекті, ми сподіваємося, що до кінця 2015 року проект стартує і в нашій країні.

 

Думаємо, всім є очевидним, що володіння Engineering Card гарантовано підвищує конкурентоспроможність його власника на європейському ринку праці.
 
 
FEANI ПРИЙМАЄ АПЛІКАЦІЇ З INDEX; EUR ING; Engineering Card ТІЛЬКИ ВІД НАЦІОНАЛЬНОГО МОНІТОРИНГОВОГО КОМІТЕТУ